1. Людмила.

Низкий поклон до земли всем насельникам и братии Святой Лавры с избранником Божиим Владыкой Арсением! Храни Вас всех Господь! Многая и благая лета всем Вам!

2. Елена

Низкий поклон Владыке Арсению и создателем сайта. Это такое утешение душе. Я инвалид, почти не хожу, и приехать в Лавру для меня очень сложно. А теперь я могу смотреть праздничные службы и слушать проповеди Владыки, быть в курсе событий монастыря. Меня это так приблизило к Лавре, я ощущаю единение с верующими, находящимися в храме во время службы.
    Божьей благодати и всем спасения.
    р.Б. Елена

3. редакция сайта

Письмо митрополиту Арсению от семьи г. Киева

«Благословіть Владико!
    Пишуть Вам раби Божі Костя і Марина з міста Києва. Серед трьох Лавр України нас Бог не сподобив побувать у Вашій — Святогірській Лаврі, але Бог сподобив взяти у Вас благословення, коли Ви перебували з візитом в Києво-Печерській Лаврі на святкуванні святої рівноапостольної княгині Ольги. Для нас, як молодого подружжя, це було знаковою подією, так як ми вже більше року щоранку та щовечора любимо слухати онлайн Богослужіння у Вашій святій обителі.
    А все почалося з того, що одного разу ми випадково почули Вашу проповідь, яка благодатно вплинула на наші душі.
    Особливо хочемо Вам подякувати за приклади з життя Вашої бабусі, яку Ви часто згадуєте у Ваших проповідях, нагадуючи нам і про наших спочилих рідних. Царство їм Небесне!
    …А чого тільки варті фестивалі колядок, які проводяться у Вашій обителі! Та простота… та народна творчість… та душевність зігріває серця на цілий рік!
    Також низький уклін Вам та Вашій пастві за участь у Всеукраїнській хресній ході МИРУ! Маємо надію та молимо Бога, щоб на нашій землі запанував мир, любов та порозуміння!
    Знаємо, що Ви проста людина… і по-простому просимо Ваших молитв перед чудотворною іконою Божої Матері Святогірська «о даровании чад рабам Божиим Константине и Марине».
    Спаси Господи.
    По Вашим молитвам мріємо побувати і в Святогірській Лаврушкі!!!»

4. р.Б.:Ксения

Очень благодарна за сайт! Слава Богу, услышал Господь мои молитвы! Теперь можно не только просматривать видео в ютубе, но и прослушивать аудио-трансляцию. Печально, но не всегда предоставляется возможность пребывать Святогорье!
    Здоровья, терпения, Божьей любви!
    С любовью и молитвами о Вас р.Б. Ксения!