На Ровенщине встречали Святогорскую икону Божией Матери (фото, видео)

9 фото / видео

23 декабря православные христиане Ровенской епархии встретили Святогорскую святыню из Свято-Успенской Святогорской Лавры.

Как сообщает об этом событии официальный сайт Ровенской епархии, «О 11 годині дня, духовенство, на чолі з секретарем єпархії протоієреєм Олександром Єгоровим зустріли святиню на кордоні Житомирської та Рівненської областей.

Священики відслужили молебень до Цариці Небесної з проханням Її допомоги та заступництва. Отець секретар привітав братію Святогірської Лаври на Рівненській землі. Образ Богородиці направився до Свято-Воскресенського кафедрального собору, де зустрічати ікону зібралося духовенство та віряни міста і області».

Напомним, проводы святыни из Святогорской обители состоялись накануне 22 декабря.

Фотоальбом на    Логотип flickr    Яндекс Фотки