Проповеди

Проповеди 2017 г.

Проповеди 2016 г.

Проповеди 2015 г.

Проповеди 2014 г.

Проповеди 2013 г.

Проповеди 2012 г.

Проповеди 2011 г.

Проповеди 2010 г.

Проповеди 2009 г.

Проповеди 2008 г.

Проповеди 2007 г.

Проповеди 2005 г.

Проповеди 2002 г.

Два комментария

 1. редакция сайта

  Письмо митрополиту Арсению от семьи г. Киева

  «Благословіть Владико!
  Пишуть Вам раби Божі Костя і Марина з міста Києва. Серед трьох Лавр України нас Бог не сподобив побувать у Вашій — Святогірській Лаврі, але Бог сподобив взяти у Вас благословення, коли Ви перебували з візитом в Києво-Печерській Лаврі на святкуванні святої рівноапостольної княгині Ольги. Для нас, як молодого подружжя, це було знаковою подією, так як ми вже більше року щоранку та щовечора любимо слухати онлайн Богослужіння у Вашій святій обителі.
  А все почалося з того, що одного разу ми випадково почули Вашу проповідь, яка благодатно вплинула на наші душі.
  Особливо хочемо Вам подякувати за приклади з життя Вашої бабусі, яку Ви часто згадуєте у Ваших проповідях, нагадуючи нам і про наших спочилих рідних. Царство їм Небесне!
  …А чого тільки варті фестивалі колядок, які проводяться у Вашій обителі! Та простота… та народна творчість… та душевність зігріває серця на цілий рік!
  Також низький уклін Вам та Вашій пастві за участь у Всеукраїнській хресній ході МИРУ! Маємо надію та молимо Бога, щоб на нашій землі запанував мир, любов та порозуміння!
  Знаємо, що Ви проста людина… і по-простому просимо Ваших молитв перед чудотворною іконою Божої Матері Святогірська «о даровании чад рабам Божиим Константине и Марине».
  Спаси Господи.
  По Вашим молитвам мріємо побувати і в Святогірській Лаврушкі!!!»

 2. р.Б.:Ксения

  Очень благодарна за сайт! Слава Богу, услышал Господь мои молитвы! Теперь можно не только просматривать видео в ютубе, но и прослушивать аудио-трансляцию. Печально, но не всегда предоставляется возможность пребывать Святогорье!
  Здоровья, терпения, Божьей любви!
  С любовью и молитвами о Вас р.Б. Ксения!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *