У Кривому Розі відбувся апеляційний суд у справі митрополита Арсенія

12 лютого 2026 р. відбулося засідання Дніпровського апеляційного суду у справі намісника Святогірської Лаври митрополита Святогірського Арсенія. На слуханні були розглянуті скарги сторони захисту на рішення Чечелівського районного суду м. Дніпро від 22 січня про подовження утримання владики під вартою на 60 днів, до 22 березня.

Владика Арсеній взяв участь у слуханні в режимі відеоконференції.

До зали суду його прийшли підтримати віруючі Української Православної Церкви.

Адвокати просили суддів змінити запобіжний захід на не пов’язаний з ув’язненням.

Вислухавши сторону захисту і сторону обвинувачення, судді не задовольнили апеляційні скарги адвокатів, залишивши рішення суду першої інстанції без змін.

Наступне засідання Чечелівського суду у справі владики Арсенія має відбутися в середу, 25 лютого. Початок засідання о 12:00.

Дорогі брати і сестри, просимо молитов за ув’язненого митрополита Арсенія і братію Лаври!

Підтримати Лавру в подальшому правовому захисті владики Арсенія можна, перерахувавши посильну пожертву за реквізитами.

Інші матеріали у кримінальній справі відносно митрополита Арсенія читайте за посиланням.

Цей запис також доступний на: Russian

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *