Письмо духовенства и прихожан Свято-Николаевской церкви г. Барвенково митрополиту Арсению

Дорогий владика Арсеній, благословіть!
Пишу від імені усього нашого приходу.

Щиро співчуваємо вашій біді. Дуже важко дивитися на нашу квітучу лавру, яка страждає від війни. Знаємо, що у вас критичне становище, тому зібрали деякі кошти на першочергові речі для братії та людей, отець Олексій має вам привезти. На зворотньому боці листа є імена людей, що долучилися до збору, помоліться будь-ласка за них, люблять Вас і лавру, дуже скорблять. Часто згадуємо, як їздили автобусами в лавру на свята, хором на фестиваль колядок, Великим постом на Похвалу. То було щасливе життя, якого вже не повернути. Слава Богу, що була така можливість.

У Барвінковому майже кожен день бувають обстріли. Храм наш має деякі пошкодження у вівтарній частині. Готовимося до зими, попереду, нажаль, повна невідомість. Прошу Ваших молитв за батька о. Mиколая, було декілька операцій на стопі через діабет. Нажаль повноцінно служити не може.

17.08.2022
ієр. Мстислав Сакідон